X

Whatsapp    |    +90 312 351 15 15    |    [email protected]

About Image

About Image

Hakkımızda

Alüminyum ve Metalurji konularında 22 yıllık tecrübeli ekip tarafından kurulan YAĞCIOĞLU ALÜMİNYUM – METALURJİ – AKSESUAR kısa sürede kuruluşunu tamamlayarak, yüksek kalite ve iyi hizmet anlayışıyla sizlere hizmet etmeye başlamıştır.

Kurulduğu andan itibaren sektöründe öncü olmayı hedeflemiş, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz, dünyada ve ülkemizde meydana gelen yenilikleri takip ederek sizlerle paylaşmayı gaye edinmiştir.

Faaliyetlerimizde yeniliği, hizmeti, güvenilirliği, kazanmayı ve paylaşmayı ilke edinerek, sizlere hizmet etmekten kıvanç duyarız.

Görevimiz Metal dekorasyon sistemleri konularında uzman kadromuzla birlikte oluşturduğumuz bilgi ve deneyimlerimizi, gelişen teknoloji ile birleştirerek müşterilerimizle paylaşmak, ihtiyaç ve beklentilerini kalite ve yeniliklerle buluşturmak, üretimlerini kolaylaştırmak, ürünlerine estetik ve maddi değer katmaktır.

Amacımız Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz Yönetim, Üretim ve Tedarik stratejilerimiz ışığında ürettiğimiz ve satışını yaptığımız ürünlerimizle, ileri ve saygın bir kuruluş olarak; Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda bir numara, sektöründe kalıcı olmaktır.